..: Arkotomotiv :..
 
Ana SayfaÜrünlerKaliteİletişim 
    HAKKIMIZDA
  
 
   Ark Otomotiv; Türkiye'nin en büyük endüstri merkezlerinden biri olan KOCAELİ'nde; Türk otomotiv ana sanayisine orijinal parça üretimiyle hizmet sunan iki şirketten oluşmaktadır.

    Ark Otomotiv ve Ark Makina şirketlerinin her biri kendi dallarında yatırımları ve ekipleri ile birbirlerine ana girdileri sağlarken, otomotiv sektörü için de orijinal ve yedek parça üretmektedirler.

    1968 yılında Ali Rıza KASIM, 16 m²'lik işyerinde bizzat çalışarak başladığı yolda; bugün  toplam 15000 m2 Açık Alan ve 11.500 m2 kapalı alan olmak suretiyle muhtelif 2 ayrı işyerinde, yüksek teknoloji ürünü tezgah ve makinelerde  orijinal parça üretmektedirler.

    Ark Otomotiv ve Ark Makina şirketleri , otomotiv ana sanayisinin değişen istek ve beklentilerini süratle karşılayabilmek için yüksek teknolojiye yatırım yaparken , personelini de sürekli eğiterek, planlı ve sistematik faaliyetleri ile Arkgrup Kalite Yönetim Sistemi ve Toplam Kalite prensibiyle çalışmaktadırlar.

    Ülkesel kalkınmanın göstergelerinden birisi olan otomotiv ürünlerine katkıda bulunmanın verdiği onur ile; otomotiv ana sanayi gibi sürekli gelişen,insanlar için emniyetli ve konforlu ürünler peşinde koşan bir sektörün hak eden takipçisi olmak için çalışan Ark Otomotiv ve Ark Makina şirketleri ; kaliteli ürünler yanında, kurumsal kimlikleri, çalışma prensipleri ve ihracatları ile çağdaş Türk şirketleri arasındaki yerini almıştır
.
 
 

Otomotiv yan sanayi ürünlerinin imalatında sahip olduğu son teknoloji ile Türkiye’ye ve Dünya’ya hizmet eden, standartlarını sürekli yükselten, müşteri odaklı , güvenilir bir şirket olmak.

Otomotiv yan sanayi sektöründe müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılayarak,kalitesinden ödün vermeyen, çalışanlarına ve müşterilerine saygılı, çevreye duyarlı, yenilikçi yapısıyla kendini sürekli geliştiren bir şirket olmak. Türkiye’de otomotiv sektörünün gelişimine katkı sağlamak.

  • Müşteri odaklı çalışmak
  • Müşteri güvenini sağlamak ve gizlilik
  • Sürekli iyileştirme yapmak ve yeniliğe açık olmak
  • Çevreyi ve insanları korumak, saygılı olmak
  • Eğitimli, deneyimli ve katılımcı iş gücüne değer vermek
  • Dürüstlük, saygı ve güven çerçevesinde çalışmak.
Arkotomotiv.com
Copyright © 2009 - Arkotomotiv Kumanda Telleri San.Tic. A.Ş
Arkotomotiv kumanda telleri, çöp konteynerleri, punta kaynak işçiliği, zamak, konteyner, fren teli, gaz teli, kaput açma teli, tel raf, kent mobilyaları, bank, tel bank, bank bahçe, bahçe sandalye, bahçe masa, cam masa, cam sehpa, park bankları, tel kafes, çok amaçlı sepet, tel sepet, market sepeti